Referanslarım

Bu sayfada öğrencilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Unutmayın, Eğitim Demek Gelecek Demektir. 

 

yüreğindeki ışığı söndürme,
başkaları eleştiriyor diye..
içindeki ümidi, azmi, isteği öldürme;
“neden olmuyor” diye..
yapmaya devam etmelisin..
gerçek(te) başarısızlık;
yapamamak değil,
yapamayacağını sanmaktır..

Dilerseniz Siz De Görüşlerinizi Bildirerek Katkıda Bulunabilirsiniz.

YouTube Kanalımız için >>> Tıklayınız.

İnstagram Adresimiz için >> Tıklayınız.

39 yorum

AsafYayın tarihi12:39 pm - Oca 2, 2019

Hanifi Hocayı tanıdığımda maddi ve manevi olarak çok zor durumdaydım. Kendisinin çok iyiliğini gördüm. Bana hem maddi hem de manevi olarak çok yardımcı oldu. Sayesinde matematiği de çok sevdim. İyi ki sizi tanımışım değerli Hocam..

MesutYayın tarihi10:39 am - Eyl 27, 2018

Hanifi Hocamla beraber YKS’ ye hazırlandım. Meslek Lisesi çıkışlı olmama rağmen ilk yılımda özel bir üniversiteyi %75 burslu kazandım. Matematik altyapım yok denecek kadar azdı. Ama sabırla beni sınava hazırladı. Ders anlatımı yanında tercih dönemi boyunca benimle ilgilendi. Hatta tercihlerim için evime kadar geldi ve tercihlerimi beraber hazırladık. Bu kadarını ben ve ailem açıkçası beklemiyorduk. Kendisine geçe olsa buradan da teşekkür etmek istedim. Hocam iyi ki sizi tanımışım. iyi ki beraber çalıştık. Çok teşekkür eder. Saygılarımı sunarım.

MeralYayın tarihi4:39 pm - May 21, 2018

Hanifi Hocayı ilk bu site vasıtasıyla tanıdık. Önce çok tereddüt ettik. İnternetten birisine nasıl güveneceğimiz konusunda çok kararsız kaldık. Fakat web sitedeki yorumları okuduk ve fotoğraflara baktık, Hanifi Hocanın ders videolarını izledik. Üstüne bir de Hanifi Hocanın gayet samimi konuşması ve kendisine olan özgüveni bizi ikna etti.

Oğlum 10.sınıfta ve kendisinden gayet memnun. Şimdi matematiği çok seviyor ve dersleri de çok güzel.
Biz aslında sadece özel ders almıyormuşuz bunu anladık.
Hanifi Hocanın rehberliğinde çok yol kat ettiğimizi düşünüyoruz.
Hocam iyi ki varsınız. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla

LindaYayın tarihi7:53 pm - Nis 19, 2018

hanifi hocam beni çalıştırdınız ve Sınavdan 95 aldım hoca iyiki varsınız siz süpersiniz😊😊

Hakan KayaYayın tarihi1:12 pm - Şub 11, 2018

Hocam üniversiteye giriş matematik dersi için saat başı ücret ortalaması bilgi maili atarmısınız.

fuatYayın tarihi4:56 pm - Oca 10, 2018

hanifi hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. sayenizde matematikten korkmamayı öğrendim. sayenizde matematiği sevebildim. iyi ki sizi tanışım. çok teşekkür ederim hocam.

filiz alışYayın tarihi12:15 pm - Oca 3, 2018

merhaba benim haydarpaşa andolu lisesi son sınıf öğrencisi yeğenim var oldukça iyi bir puanla girdi şuana dek sürekli tekrar çalışmaları ve özel ders aldı çalıştığı öğretmen kesinlikle bir eksikliği yok diyor lakin denemelerden ve sınavlardan istediği başarıya yaklaşamıyor bizde farklı bir öğretmenle deneyelim acaba bilgi eksikliğimi algılayama mı var anadolu yakasıbda göztepe şelale evlerinde oturmakta sizede uygun olursa önce ders ücretinizi sonra ders verip veremeyeceğinizi öğrenmek isterim teşekkürler

    Hanifi Hoca ile Özel DersYayın tarihi4:24 pm - Oca 3, 2018

    Merhaba Filiz Hanım.
    Yeğeninizin muhtemelen motivasyon eksiği bulunmaktadır. Netlerinin yükselmesi biraz zaman alacaktır. Düzenli çalışır ve programa sadık olursa başarı kaçınılmazdır. Farklı kaynaklardan çokça soru çözmesi gerekiyor. Daha ayrıntılı bilgi almak için arayabilirsiniz.

BüşraYayın tarihi2:43 am - Ara 1, 2017

Matematik çoğu öğrenci gibi benimde baş edemediğim bir dersti. ta ki gerçekten lakabını taşıyan ‘EFSANE’ Hanifi hocamla tanışıncaya dek. Beni hep yapacağım konusunda motive etti en zor dönemimde onunla tanıştım. Bu yaşıma kadar en zor dönemimi kolaylaştıran tek eğitimci siz oldunuz hocam. Hayatın bir kısmını bana siz öğrettiniz. Sınav psikolojisini, matematiği, başarmanın yolunu, kazanmayı, zırlamanın değilde harekete geçerek birşeyler kazanılacağını öğrendim. Allah sizden razı olsun Hocam.. Size bir kez değil her karşılaştığımızda teşekkür borcum olacak..

DefneYayın tarihi2:10 pm - Kas 27, 2017

Her ne kadar ortaokul ve lise dönemlerinden geçsem bile attığınız videoları takip ediyorum, bu zamana kadar youtube de tanıdığım en iyi matematik hocalarından birisin, sayenizde matemaiğe olan sevgim biraz daha arttı, videolarınızın devamını bekliyorum.

Faruk özgüroğluYayın tarihi10:14 pm - Kas 26, 2017

Biraz klasik bi laf olacak ama bi hocadan fazlası dediginiz insan kesinlikle hanifi hoca ögrencinin nerde yoruldugunu anlayan nerde istemedigini anlayan bi hoca ve dersi ciddi bi sekilde isleyip ogrenci bunaltan bi hocada degil neseli espirili bir dili var ve bu dersi daha verimli kilmakta iyiki hanifi hoca var 😁

BurçinYayın tarihi11:19 am - Tem 30, 2017

Burçin / DGS hazırlık öğrencisi
Hanifi hocamla DGS çalışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Konuları ayrıntılı anlatması, anlatırken sabırla anlatması ve en önemlisi beni durmadan motive etmesi istediğim puanı almamda çok etkili oldu.
Diğer matematik hocalarımdan farkı da bu olmalı. Hanifi hocam sadece ders anlatmakla kalmıyor sizi sonuna kadar motive ediyor. Beni hemen her gün bizzat arayarak, whatsaptan mesaj atarak çalışmaya teşvik ediyordu.
Çok daha erken tanışmış olsaydık çok daha güzel bir puan alacağımdan eminim. Belki geç tanıştık ama önemli olan DGS yi kazanmam.
İstediğim bölümü kazandırdığı için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

AlperYayın tarihi10:06 pm - Haz 9, 2017

Alper / 12. Sınıf / YGS LYS hazırlık
Kısa zamanda çok güzel vakit geçirdik yeri geldi hastanede bile ders çalıştık keşke daha önce tanışşaydık geometriye olan ön yargılarımı kıran adam herşey için teşekkür ederim .

MelisYayın tarihi4:12 pm - Haz 6, 2017

Melis / 10.Sınıf / Matematik Geometri
Sizi tanımadan önce ne kadar çalışsam da başarılı olamıyodum fakat sizle tanıştıktan sonra her şey daha farklı oldu iyiki varsınız Hanifi Hocam en önemli bilgiyi en iyi şekilde öğreten tek hocasınız sayenizde matematikten korkmamayı öğrendim sizi tanıyan herkesin matematikte başarılı olacağına eminim iyiki sizi tanımışım

ElifYayın tarihi7:09 pm - May 31, 2017

Elif / İstanbul Aydın Üniversitesi / PDR
Merhaba ben İstanbul Aydın Üniversitesi PDR 1. sınıf öğrencisiyim ilk dönem 7 tane alttan dersim kaldı ve kader bizi Hanifi Hoca ile karşılaştırdı. 2. dönemin başından beri her dersimde bana destek oldu ve zaman ayırdı. Sınavlarıma birlikte çalıştık, gerek motivasyon gerek derslerim olsun beni hiç bir zaman yalnız bırakmadı. Şuan finallerim açıklandı ve 2.33 ortalama ile iki dönemi de geçtim. Her şey sizin sayenizde hocam. Tekrar çok teşekkür ederim 🙂 13 yıllık eğitim-öğretim hayatımda kendini dinletmeyi başaran tek öğretmen olarak tarihe geçtinizzz 🙂

HaleYayın tarihi10:53 am - Mar 23, 2017

Hale / 8.Sınıf / TEOG Hazırlık
Hocam iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Sizi hayatım boyunca unutamam. Sizi çok seven öğrenciniz Hale.

ZümrütYayın tarihi12:17 pm - Mar 17, 2017

Zümrüt / 7.Sınıf / İngilizce
Hanifi hocam çok güzel ders anlatıyorsunuz. Ders anlatma tarzınıza ve gayretinize hayran kaldım. Çok teşekkür ederim.

İremYayın tarihi12:11 pm - Şub 28, 2017

İrem / 7.Sınıf / Matematik
Hanifi hocam siz harika bir öğretmensiniz. Sizi çok seviyorum. Bana matematiği sevdirdiğiniz için sizi ömrüm boyunca unutamam.

EthemYayın tarihi2:11 pm - Oca 17, 2017

Ethem / Atakent Halkalı / 9. Sınıf öğrencisi
Hanifi öğretmenimle 4 haftadır beraber çalışıyoruz. Açıkçası ilk derse giderken matematiği seveceğim aklıma bile gelmezdi. Matematigi öğrenmek ve sevmek istiyordum ama bunu nasıl yapacağım konusunda emin değildim. Hanifi hocayla tanıştığım için çok mutluyum. Umarım uzun bir süre beraber çalışırız.

DoğanYayın tarihi12:38 am - Ara 13, 2016

Doğan / Küçükçekmece / YGS – LYS Hazırlık Öğrencisi
Hanifi hocayı bu site vasıtasıyla buldum. Final Lisesine gidiyorum. Hanifi hocadan haftada iki gün olmak üzere yaklaşık bir aydır matematik geometri özel ders alıyorum. Bir ayda matematik bilgimin ne kadar zayıf olduğunu ve dershane ya da etüt merkezinin pek birşey öğretmedigini öğrendim. Özel dersin ne kadar gerekli olduğunu özel ders aldığım ilk derste anladım. Hanifi öğretmen alanında gerçekten uzman ve matematiği olabildiğince basit anlatmaya özen gösteriyor. Bana kendime güvenmemi sağladığı için minnettarım. Hocam inşallah bana olan güveninizi boşa çıkamayacağım. YGS ve LYS sınavında başarılı olup iyi bir üniversite kazanmak için elimden ne gelirse yapacağım.

İstanbul Matematik Özel DersYayın tarihi3:36 pm - Ara 2, 2016

Başarı,
boş duranların değil
koşturanların hakkıdır..
Unutmayın!
Ulu çınarlar fırtınalı zeminlerde büyür.

EsraYayın tarihi10:23 pm - Kas 30, 2016

Matematikten korkmamayı, onu sevmeyi bana Hanifi Hoca öğretti.
Neden korkacak mışım? Korkularınla yüzleşmezsen onları yenemezsin. Hep böyle söyleyerek beni cesaretlendirdi. En sonunda mücadele etmeye karar verdim. Yenileceksem dahi mücadele ederek yenilmiş olacaktım. Kendisini ve matematiği çok seviyorum.
Şunu da anladım ki matematiği iyi olmayan bir öğrenci ileride hep sıkıntı yaşar. Matematik her zaman lazımdı.
Korkularımı yendim ve matematiği sevdim. Artık o benden korksun.

MuhammetYayın tarihi12:03 pm - Kas 21, 2016

Hanifi öğretmeni bu site vasıtasıyla tanıdık. Çocuğum kendisini çok sevdi. Bu sayede matematiği şimdi daha çok seviyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İlknurYayın tarihi11:16 am - Kas 19, 2016

İlknur / Atakent Halkalı / TEOG Hazırlık
Hanifi hocadan geçen yıl TEOG‘ a hazırlanırken özel ders aldım. Keşke daha erken alsaydım. Son 2 ay çalışmamıza rağmen TEOG‘ dan 450 aldım. Matematikten 18 net yapmıştım. Hanifi hoca olmasaydı kesinlikle 15 netin üzerine çıkamazdım. Bu sene yine almayı düşünüyorum. Hocam sizi çok seviyorum.

Eren ErenoğluYayın tarihi3:41 pm - Kas 15, 2016

Eren Erenoğlu / Bakırköy / TEOG Hazırlık
Matematiği sevdiren Öğretmen.
Hanifi hoca bana matematiği sevdirdiği için kendisine çok teşekkür ederim.
BAKIRKÖY MATEMATİK ÖZEL DERS – BAKIRKÖY ÖZEL DERS

Matematik Özel Ders BeylikdüzüYayın tarihi4:27 pm - Eki 30, 2016

ÖZEL DERS veya Birebir eğitim, öğretim metodlarının en etkili biçimidir. Öğretmen, birebir ders esnasında bütün dikkatini ve özenini karşısında duran öğrencisi üzerinde yoğunlaştırarak, klasik anlamda tanışık olduğumuz sınıf-sunum yönteminden çok daha etkili bir çalışma yakalayabilir. Benzer şekilde öğrenci de , eğer alanında uzman ve iletişim yetenekleri gelişmiş bir eğitimciyle çalışıyor ise, özel ders esnasında anlatılanlardan kopmaz, dalıp gitmez.

Genelde sınıf derslerinde yaşanan bu ciddi problem birebir derslerde görünmez.

Matematik Özel Ders BakırköyYayın tarihi3:17 pm - Eki 30, 2016

Matematik Geometri derslerinde başarı, zamana yayılmış kapsamlı bir çalışma ile sağlanacağı gerçeğine inanmalısınız. Başka bir ifade ile Matematik Geometri temel gerektiren bir derstir. Bu yüzden hem okul hem de sınav YGS-LYS Matematik Geometri başarınızı artırmanın doğru yolu, öğrencilik bu yıllarından itibaren iyi bir alt yapı ile temel Matematik Geometri dersini etkin, disiplinli bir çalışma ile gerçekleşir.

Öğrenci velisi Ahmet D.Yayın tarihi3:13 pm - Eki 30, 2016

Hanifi hocayı bu site vasıtasıyla tanıdık. Tabi önce tereddüt ettik. İnternetten bir hoca bulmak ne kadar sağlıklı bilemedik. Ama bütün tereddütlerimiz boşunaymış. Hanifi Hoca çok deneyimli ve işini severek yapıyor. Kızımda biz de kendisinden son derece memnun kaldık. Şimdiye kadar bir kaç hocadan ders aldık. Hanifi Hoca gibi matematiği sevdireni görmedik. Kızım şimdi matematiği severek çalışıyor.

Özel ders öğrencisi EnesYayın tarihi9:40 am - Eki 29, 2016

6. Sınıfa gidiyorum. Matematikten çok korkuyordum. Asla yapamam diyordum. Ama Hanifi Öğretmenimle çalışınca o kadar da zor olmadığını anladım. Bana matematiği sevdiren ilk öğretmen diyebilirim. Çok sağ olun öğretmenim. Sizi seven öğrenciniz Enes.

Fatih D.Yayın tarihi12:02 pm - Eki 28, 2016

Fatih / Halkalı / YGS LYS Hazırlık
Ben Küçükçekmece Halkalıda oturuyorum. Hanifi hocadan geçen sene özel ders aldım. Çok memnun kaldım. Matematiği en basit şekilde ve sevdirerek anlatıyor. Herkese tavsiye ediyorum. Hanifi hocayla çalıştıktan sonra Matematiği sevemiyorum demeyeceğinizden eminim.

İstanbul MatematikYayın tarihi9:30 am - Eki 28, 2016

Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve okulda anlayamadığı konuyu daha iyi anlar.Bu sayede temelini daha iyi güçlendirir ve notlarını da arttırır.

Günümüzde yapılan araştırmalara göre uzun bir süre boyunca bir derste bir türlü başarılı olmayan birçok çocuğun özel ders ile o dersteki problemleri atlattığı görülmektedir. Aynı zamanda özel ders alınan konuların akılda daha kalıcı olduğu ve kişinin o konularda daha pratikleştiği de bilinmektedir.

Özel derslerin, dershane ya da etüt merkezlerine göre çok daha iyi bir hazırlanma yöntemi olduğu ise birçok uzman tarafından kabul edilmektedir.

ÖmerYayın tarihi9:41 am - Eki 27, 2016

Ömer / Sefaköy / YGS LYS Hazırlık
Açık Lise mezunuyum. Hanifi hocamla bir sene boyunca beraber ders çalıştık. Şimdi İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretmenliğini kazandım. Konulara ilk başladığımızda neredeyse dört işlemi bile bilmiyordum. Şimdi buradaysam kendisinin emeği çoktur. Hocam sizi ömrüm boyunca unutamam. Allah bin kere razı olsun. Saygılarımla

ÖYKÜYayın tarihi11:25 am - Eki 26, 2016

Öykü / Atakent / TEOG Hazırlık
Ben 8. sınıfa gidiyorum. İsmim Öykü.
Hanifi Hocamla iyi ki tanışmışım. Bana matematiği sevdirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

FuatYayın tarihi9:43 am - Eki 25, 2016

Fuat / Küçükçekmece / YGS LYS Hazırlık
Hocam ben Fuat. Önce Allah’ ın sonra sizin sayenizde üniversitede istediğim bölümü kazandım.
Sizi geç tanıdım. Daha erken tanısaydım daha iyi bir puan alabilirdim.
Bu yorumu okuyan arkadaşlarıma tavsiyem yol yakınken Hanifi Hocadan ders alın. Ben geç tanımama rağmen istediğim bölümü kazandıysam siz de başarabilirsiniz.
Çok sevdiğim Hanifi Hocamın sözü: Azim ve istek varsa herşey mümkün.
Hocam ellerinizden öper saygılarımı sunarım.

AltanYayın tarihi11:27 am - Eki 24, 2016

Altan / Atakent / YGS LYS Haırlık
Hanifi Hocayla Şubat ayında tanıştım. Öncesinde matematiğe ilgim vardı ama çok iyi değildi. Özellikle farklı soru kalıpları çıktığında yapamıyordum ve bazı konular çok ağır geliyordu. Beraber YGS ve LYS Matematik çalıştık. Daha ilk dersten farklı olduğunu belli ediyordu. Kendine özgü ders anlatım tekniği ile en zor konuları bile basit bir dille anlatıyordu.
Matematiği gerçekten sevmiştim.
Hanifi Hocanın tane tane ve sabırla konuları öğretme gayretine hayran kaldım. Hayatımda derin izler bıraktı. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum.
Hocam iyi ki sizi tanıdım. İyi ki varsınız.
Sizi seven öğrenciniz Altan

    İstanbul MatematikYayın tarihi3:43 pm - Eki 25, 2016

    Biz de seni çok sevdik. Sen başarılı bir öğrencisin. Yeter ki azmin olsun. Başarı sana gelmez, sen onu çekip alırsın. Tüm güzel dileklerin için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın